Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Připravuje se

  • Project costMaximální výše dotace: 30,000,000.00 Kč

Dotace se zaměřením na rozvoj zpracovatelských podniků. Žadatelé mohou podávat žádosti o dotace na stroje, technologie, výrobní linky a stavby. Dotace se pohybují od 30 do 50% z uznatelných výdajů.

  • Project costMaximální výše dotace: 30,000,000.00 Kč

Jedna z nejoblíbenějších zemědělských dotací bude v roce 2024 opět otevřena. Žadatelé mohou podávat žádosti o dotace do živočišné i rostlinné výroby. Dotace se pohybují od 40-60% z uznatelných nákladů.

  • Project costMaximální výše dotace: 2,030,000.00 Kč

Jedna z nejoblíbenějších zemědělských dotací se v roce 2024 vrací a pro žadatele, začínající zemědělce, je připravena jednorázová podpora ve výši 1 500 000 Kč nebo 2 030 000 Kč.

  • Project costMaximální výše dotace: 10,000,000.00 Kč

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí jednorázové podpory/dotace do výše až 50% na investice související s hospodařením v lesích (např. nákup strojů), a zároveň získání zvýhodněného úvěru.

  • Project costMaximální výše dotace: 10,000,000.00 Kč

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí jednorázové podpory/dotace pro zemědělce do výše až 40% a investice související se zemědělskou prvovýrobou (např. nákup strojů), a zároveň získání zvýhodněného úvěru.

  • Project costMaximální výše dotace: 250,000.00 Kč

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí jednorázové podpory/dotace pro zemědělce na jejich provoz. Poskytnuté finanční prostředky jsou určeny ke snížení jistiny provozního úvěru.

  • Project costMaximální výše dotace: 1,250,000.00 Kč

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí jednorázové podpory/dotace pro potravináře na jejich provoz. Poskytnuté finanční prostředky jsou určeny ke snížení jistiny provozního úvěru.

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí dotace části úroků z úvěrů pro podnikatele, kteří plánují investice v zemědělství. Např. stroje, technologie, zvířata či nemovitosti. Podnikatelé čerpají dotace na část…

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí dotace části úroků z úvěrů pro podnikatele, kteří plánují nákup zemědělské půdy. Z tohoto programu podnikatelé čerpají dotace na výraznou část úroků, které…

Podporou se u tohoto programu rozumí poskytnutí dotace části úroků z úvěrů pro podnikatele v oblasti lesního hospodářství. Z tohoto programu podnikatelé čerpají dotace na velmi výraznou část úroků, které…