Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Informace o dotaci

Investice do zemědělských podniků (33.73 SP SZP)

Jedna z nejoblíbenějších zemědělských dotací bude v roce 2024 opět otevřena. Žadatelé mohou podávat žádosti o dotace do živočišné i rostlinné výroby. Dotace se pohybují od 40-60% z uznatelných nákladů.
Stav programu: Připravuje se

Příjem žádostí do:

Brzy doplníme

Maximální výše:

30,000,000.00 Kč

Výše podpory:

Až 60%

Celková alokace:

0 Kč

Mám zájem o dotaci

Až 30 000 000 Kč pro zemědělské podnikatele. Dotace bude opět otevřena v roce 2024.

Připravte se na jednu z nejoblíbenějších zemědělských dotací současnosti. Pro zemědělské podnikatele je připraveno až 30 000 000 Kč na každý 1 projekt.

Netrapte se byrokracií, napište nám a my Vám žádost vyřídíme. Zajistíme kompletní administrativu, pomůžeme s podnikatelským plánem, výběrovými řízeními, monitoringem a společně celou žádost dotáhneme.

Pokud nad touto dotací uvažujete, napište nám. Je důležité, abyste byli dopředu na žádost připraveni a splňovali veškeré kvalifikační podmínky.

Co bude podporováno

Podpora realizace podnikatelského plánu, v rámci, které získají zemědělští podnikatelé prostředky např. na nákup, výstavbu či rekonstrukci zemědělských nemovitostí, pořízení technologií, strojů a celkově na investice do živočišné a rostlinné výroby..

Kdo může žádat

Zemědělský podnikatel, tzn. fyzická nebo právnická osoba, která podniká v zemědělské výrobě v souladu se zákonem č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů.
Skupina zemědělců, tj. korporace , jejímiž členy jsou výhradně zemědělští prvovýrobci a předmětem její činností je poskytovat práce, výkony nebo služby, které souvisejí se zajištěním odbytu, skladování a posklizňové úpravy a při kterých se využijí prostředky nebo zařízení sloužící zemědělské výrobě.

Jak velká může být dotace

Míra podpory může dosáhnout maximálně 60 % způsobilých výdajů. Maximální výše dotace na jeden projekt je 30 mil. Kč.

Maximální výše poskytnuté dotace na jeden nezávislý podnik nebo skupinu partnerských a/nebo propojených podniků 7 v rámci intervence 33.73 činí v součtu 200 mil. Kč na období 2023–2027. Do maximální výše dotace 200 mil.

Proč žádat o dotaci s námi?

 • Zemědělské dotace jsou pro nás klíčové a jejich zpracování nás baví. Garantujeme kvalitu a rychlé vyřízení žádosti.
 • Jsme schopni klientům dodat celou zakázku na míru. Tzn. můžeme vyřídit pouze administraci, ale zároveň můžeme pomoci i s výběrový řízením, cenovým marketingem, monitoringem apod. Ve většině případů řešíme vždy zakázky kompletně a na klíč.
 • Setkali jsme se s mnoha případy, u kterých nebylo na prvních pohled ze zveřejněných podmínek zcela zřejmé, jak postupovat, jak reagovat na změny apod. Díky našim klientům víme, jak v těchto případech postupovat ke všeobecné spokojenosti.
 

Pokud budete mít na dotaci nárok, uděláme maximum, abyste ji získali!

Tato stránka je průběžně aktualizována. Aktuálně se čeká na zveřejnění podrobnějších podmínek. Napište nám a jakmile budeme mít novější informace, pošleme Vám je přednostně na email.

  Mám zájem o dotaci

  Zanechte mi na Vás číslo a já se Vám co nejdříve ozvu.
  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Kam dál?

  Zajímáte se o životní prostředí? Plánujete výměnu kotle či budování rybníka? Budeme rádi, když se nám ozvete. Zaměřením naší firmy jsou dotace s přesahem do životního prostředí. Nejčastěji jde o dotace spravované MMR či SFŽP. Napište nám, zavolejte a projdeme spolu veškeré možné varianty.

   Nezávazná poptávka

   Rádi byste získali dotaci na zemědělskou činnost, obnovu lesa či výstavbu rybníka? Nebo přemýšlíte o dotacích podporující Vaše podnikání jako jsou dotace na vybavení firmy, dotace na fotovoltaiku, na digitalizaci či dotace na zaměstnance?

   Získání dotačních prostředků je nejdostupnější za dalekou historii. Za přispění strukturálních fondů, Modernizačního fondu, Národního plánu obnovy a dalších, přichází do České republiky nejvyšší alokace finančních prostředků v dějinách!

   Ať už chcete dotace pro sebe, obec či podnik, každému nabízíme konzultaci zdarma. Využijte formulář vpravo a napište nám. Obratem se ozveme zpět! Reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.