Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Zelená kráva s.r.o. - kdo jsme?

Dotační poradenství | Dotace z evropských a státních fondů

Děláme v čem jsme dobří. Díky tomu, že pracujeme pouze na takových dotacích, o kterých jsme plně přesvědčeni, máme u některých dotačních titulů i 100% úspěšnost. Klientům nabízíme vždy férové podmínky závislé na získání dotace a založené na osobním přístupu. Kanceláří sídlíme v Českých Budějovicích, působíme ovšem po celé České republice. Dotace vyřizujeme pro klienty od Aše až po Jablunkov!

Na jaké dotace se zaměřujeme?

Zelená a modrá infrastrukturu, environmentalní projekty

Čelíme hrozbám, se kterými se dosud nikdo nesetkal a následky mohou být více než bolestivé! Jednou z cest této krize jsou projekty se zaměřením na životní prostředí, od sázení nových stromů, zpětného využívání odpadu, budování obnovitelných zdrojů, vzniku sídelní zeleně až po budování vodních děl či pěstování vlastních potravin.

 • Boj s globální klimatickou změnou

  Selháváme! Dopady na lesy, projevy počasí, biodiverzitu, produkci potravin, vodu a v neposlední řadě i na životy, jsou hrozivé! Změna klimatu je o nás! Je o tom, co pro záchranu naší planety dělat můžeme a co skutečně děláme!

 • Deforestace

  Proces odlesňování můžeme označit za jeden z hlavních globálních problémů! ČR navíc čelí kůrovcové kalamitě. Intenzita tohoto procesu ovlivňuje životy každého z nás, protože ovlivňuje přirozený chod ekosystému a má vliv i na globální změny klimatu. Naštěstí řešení známe a finance na ně jsou nejdostupnější za celou historii.

 • Zadržování vody v krajině, ztráta biodiverzity

  Zadržování vody už stálo miliardy a další budou potřeba. Čím jsme dříve opovrhovali, to musíme nyní budovat. K dispozici jsou finance na zadržování dešťové vody, budování nádrží, rybníků, mokřad, tůní či jezírek.

 • Znečištění, nakládání s odpady

  Uhelné elektrárny, naftové motory, skládky odpadu a další zdroje postupně likvidují naši planetu. Řešením mohou být OZE, oběhové hospodářství či využitelnost odpadů v energetice.

Working

Jak pracujeme?

Od poptávky až po získání dotace

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem vhodného dotačního programu, vypracováním žádosti, administrací projektu a následnou realizací. Využijte všech aktuálních příležitostí a čerpejte prostředky od nižších tisíc až po desítky milionů Kč.

 • Nezávazná konzultace

  V momentě kdy se nám ozvete spolu projdeme vše co Vás zajímá. Budeme od Vás chtít vědět nad jakým projektem konkrétně přemýšlíte, v jakém oboru pracujete či zda něco konkrétního připravujete. Následně Vám navrhneme vhodná řešení. Celý tento proces je zdarma, nic neplatíte a až následně se rozhodnete, zda od nás budete chtít vše zařídit, vyběhat a mít tak dotace bez starostí!

 • Žádost o dotaci, administrace projektu

  Pokud se rozhodnete pro naše služby, pustíme se obratem do práce. Dokud nebudete mít dotaci připsanou na účtě, budeme pracovat na plné obrátky! Máme rádi win-win řešení. Kompletně zpracujeme žádost na vybranou dotaci, společně o ni zažádáme a provedeme Vás vším, co bude následně potřeba. Stále jsme Vám k dispozici a úzce spolu komunikujeme.

 • Organizace výběrového řízení

  Následně dle dotačních podmínek připravíme výběrové řízení na vhodného dodavatele a celý administrativní proces zpracujeme. O všem jste informováni a máte vždy konečné slovo. Děláme to pro Vás!

 • Žádost o proplacení výdajů

  Nyní, opět dle podmínek dotačního programu zpracujeme žádost o proplacení způsobilých výdajů na Váš účet, včetně kompletace potřebných příloh. Až zde, po připsání dotace na Váš účet, přichází chvíle i na naši odměnu. U některých dotací je odměna rozdělena na části po zpracování dotace a po získání dotace, u jiných pouze až po získání dotace. Spokojenost je na obou stranách! Win-win!

 • Dohled a kontrola nad dodržováním dotačních podmínek

  Poskytujeme kompletní servis - proplacením výdajů to u nás nekončí!

Working