Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Informace o dotaci

Zahájení činnosti mladého zemědělce (nové zemědělské dotace)

Jedna z nejoblíbenějších zemědělských dotací se v roce 2023 vrací a pro žadatele, začínající zemědělce, je připravena jednorázová podpora ve výši až 78.000 EUR (cca 1.800.000 Kč).
Stav programu: Připravuje se

Příjem žádostí do:

Brzy doplníme

Maximální výše:

1,800,000.00 Kč

Výše podpory:

až 100 %

Celková alokace:

0 Kč

Mám zájem o dotaci

Až 1 800 000 Kč pro začínající zemědělce. Nové dotace pro rok 2023 jsou již za dveřmi.

Připravte se na jednu z nejoblíbenějších zemědělských dotací současnosti. Pro mladé začínající zemědělce je navýšena jednorázová podpora až do výše 58.000 EUR, resp. 78.000 EUR.

Netrapte se byrokracií, napište nám a my Vám žádost vyřídíme. Zajistíme kompletní administrativu, pomůžeme s podnikatelským plánem, výběrovými řízeními, monitoringem a společně celou žádost dotáhneme.

Pokud nad touto dotací uvažujete, napište nám. Je důležité, abyste byli dopředu na žádost připraveni a splňovali veškeré kvalifikační podmínky.

Co bude podporováno

Podpora realizace podnikatelského plánu, v rámci, které získají mladí zemědělci prostředky např. na nákup, výstavbu či rekonstrukci zemědělských nemovitostí, pořízení technologií, strojů, osiv, sadby, prostředků na ochranu rostlin, na investice pro zpracování vlastních produktů a jejich uvádění na trh apod.

Kdo může žádat

Mladý začínající zemědělec, tedy osoba, která dosáhla ke dni podání Žádosti o dotaci věku 18 let a zároveň k témuž dni není starší 40 let (nedosáhla věku 41 let), dosáhla minimální zemědělské kvalifikace, nebo za stanovených podmínek dosáhne, a zahajuje zemědělskou činnost poprvé jako vedoucí podniku.

Jak velká může být dotace

Přímá nenávratná dotace na realizaci podnikatelského plánu formou jednorázové částky ve výši 58 000 EUR, resp. 78 000 EUR v případě, že podnikatelský plán bude zahrnovat zpracování vlastní produkce. Jednorázová částka bude, na rozdíl od minulého programového období, vyplacena předem, tzn. již po podpisu Dohody o poskytnutí dotace.

Proč žádat o dotaci s námi?

 • Zemědělské dotace jsou pro nás klíčové a jejich zpracování nás baví. Garantujeme kvalitu a rychlé vyřízení žádosti.
 • Jsme schopni klientům dodat celou zakázku na míru. Tzn. můžeme vyřídit pouze administraci, ale zároveň můžeme pomoci i s výběrový řízením, cenovým marketingem, monitoringem apod. Ve většině případů řešíme vždy zakázky kompletně a na klíč.
 • Setkali jsme se s mnoha případy, u kterých nebylo na prvních pohled ze zveřejněných podmínek zcela zřejmé, jak postupovat, jak reagovat na změny apod. Díky našim klientům víme, jak v těchto případech postupovat ke všeobecné spokojenosti.
 

Pokud budete mít na dotaci nárok, uděláme maximum, abyste ji získali!

Tato stránka je průběžně aktualizována. Aktuálně se čeká na zveřejnění podrobnějších podmínek. Napište nám a jakmile budeme mít novější informace, pošleme Vám je přednostně na email.

  Mám zájem o dotaci

  Zanechte mi na Vás číslo a já se Vám co nejdříve ozvu.
  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Kam dál?

  Zajímáte se o životní prostředí? Plánujete výměnu kotle či budování rybníka? Budeme rádi, když se nám ozvete. Zaměřením naší firmy jsou dotace s přesahem do životního prostředí. Nejčastěji jde o dotace spravované MMR či SFŽP. Napište nám, zavolejte a projdeme spolu veškeré možné varianty.

   Nezávazná poptávka

   Rádi byste získali dotaci na zemědělskou činnost, obnovu lesa či výstavbu rybníka? Nebo přemýšlíte o dotacích podporující Vaše podnikání jako jsou dotace na vybavení firmy, dotace na fotovoltaiku, na digitalizaci či dotace na zaměstnance?

   Získání dotačních prostředků je nejdostupnější za dalekou historii. Za přispění strukturálních fondů, Modernizačního fondu, Národního plánu obnovy a dalších, přichází do České republiky nejvyšší alokace finančních prostředků v dějinách!

   Ať už chcete dotace pro sebe, obec či podnik, každému nabízíme konzultaci zdarma. Využijte formulář vpravo a napište nám. Obratem se ozveme zpět! Reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.