Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Informace o dotaci

Investice do zpracování zemědělských produktů (34.73 SP SZP)

Dotace se zaměřením na rozvoj zpracovatelských podniků. Žadatelé mohou podávat žádosti o dotace na stroje, technologie, výrobní linky a stavby. Dotace se pohybují od 30 do 50% z uznatelných výdajů.
Stav programu: Připravuje se

Příjem žádostí do:

Brzy doplníme

Maximální výše:

30,000,000.00 Kč

Výše podpory:

až 50 %

Celková alokace:

0 Kč

Mám zájem o dotaci

Až 30 000 000 Kč pro zpracovatele zemědělských produktů. Dotace bude opět otevřena v roce 2024.

Připravte se na jednu z nejoblíbenějších zemědělských dotací současnosti. Pro zpracovatele zemědělských produktů je připraveno až 30 000 000 Kč na 1 projekt.

Netrapte se byrokracií, napište nám a my Vám žádost vyřídíme. Zajistíme kompletní administrativu, pomůžeme s podnikatelským plánem, výběrovými řízeními, monitoringem a společně celou žádost dotáhneme.

Pokud nad touto dotací uvažujete, napište nám. Je důležité, abyste byli dopředu na žádost připraveni a splňovali veškeré kvalifikační podmínky.

Co bude podporováno

Podpora realizace podnikatelského plánu, v rámci, které získají mladí zemědělci a potravináři prostředky např. na nákup, výstavbu či rekonstrukci zemědělských nemovitostí, pořízení technologií, vozidel a celkově na investice pro zpracování vlastních produktů a jejich uvádění na trh.

Kdo může žádat

Zemědělský podnikatel dle zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů (dle Evidence zemědělského podnikatele).
Výrobce potravin, podpořit lze žadatele, který vyrábí nebo bude vyrábět potraviny dle § 2 odst. 1 písm. f) zákona č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích, ve znění pozdějších předpisů.
Výrobce krmiv, podpořit lze výrobce krmiv, které definuje zákon č. 91/1996 Sb., o krmivech, ve znění pozdějších předpisů.

Jak velká může být dotace

Částka výdajů, ze kterých je stanovena dotace, na jeden projekt činí minimálně 100 000 Kč. Maximální výše dotace na jeden projekt je 30 mil. Kč.

Maximální výše poskytnuté dotace na jeden nezávislý podnik nebo skupinu partnerských a/nebo propojených podniků 3 v rámci intervence 34.73 činí v součtu 200 mil. Kč na období 2023–2027.

Proč žádat o dotaci s námi?

 • Zemědělské dotace jsou pro nás klíčové a jejich zpracování nás baví. Garantujeme kvalitu a rychlé vyřízení žádosti.
 • Jsme schopni klientům dodat celou zakázku na míru. Tzn. můžeme vyřídit pouze administraci, ale zároveň můžeme pomoci i s výběrový řízením, cenovým marketingem, monitoringem apod. Ve většině případů řešíme vždy zakázky kompletně a na klíč.
 • Setkali jsme se s mnoha případy, u kterých nebylo na prvních pohled ze zveřejněných podmínek zcela zřejmé, jak postupovat, jak reagovat na změny apod. Díky našim klientům víme, jak v těchto případech postupovat ke všeobecné spokojenosti.
 

Pokud budete mít na dotaci nárok, uděláme maximum, abyste ji získali!

Tato stránka je průběžně aktualizována. Aktuálně se čeká na zveřejnění podrobnějších podmínek. Napište nám a jakmile budeme mít novější informace, pošleme Vám je přednostně na email.

  Mám zájem o dotaci

  Zanechte mi na Vás číslo a já se Vám co nejdříve ozvu.
  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Kam dál?

  Zajímáte se o životní prostředí? Plánujete výměnu kotle či budování rybníka? Budeme rádi, když se nám ozvete. Zaměřením naší firmy jsou dotace s přesahem do životního prostředí. Nejčastěji jde o dotace spravované MMR či SFŽP. Napište nám, zavolejte a projdeme spolu veškeré možné varianty.

   Nezávazná poptávka

   Rádi byste získali dotaci na zemědělskou činnost, obnovu lesa či výstavbu rybníka? Nebo přemýšlíte o dotacích podporující Vaše podnikání jako jsou dotace na vybavení firmy, dotace na fotovoltaiku, na digitalizaci či dotace na zaměstnance?

   Získání dotačních prostředků je nejdostupnější za dalekou historii. Za přispění strukturálních fondů, Modernizačního fondu, Národního plánu obnovy a dalších, přichází do České republiky nejvyšší alokace finančních prostředků v dějinách!

   Ať už chcete dotace pro sebe, obec či podnik, každému nabízíme konzultaci zdarma. Využijte formulář vpravo a napište nám. Obratem se ozveme zpět! Reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.

   Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.