Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Dotace bez starostí krok za krokem

Aktuálně čelíme hrozbám, se kterými se zatím nikdo z nás nikdy nesetkal! Postupně si všichni uvědomuje, jak je životní prostředí pro nás pro všechny životně důležité. Čelíme klimatickým změnám, znečištěnému ovzduší, ztrátě biodiverzity, nedostatku vody, odlesňování a dalším hrozbám. My lidé jsme za tyto problémy odpovědni a také pouze my můžeme tyto pesimistické vyhlídky zvrátit. Nástroje, jak pomoci přírodě a životnímu prostředí kolem nás, jsou známy. Od sázení nových stromů, přes využívání odpadu, budování obnovitelných zdrojů energií, vzniku sídelní zeleně až po budování vodních děl či pěstování vlastních potravin. Přispět může každý z nás, a pokud jsou k dispozici v evropských, státních či krajských fondech prostředky, které nám mohou pomoci, měli bychom je smysluplně vyčerpat!

V rámci dotačního poradenství se zabýváme dotacemi, které mají vliv na zlepšení životního prostředí. Zabýváme se dotacemi pro podnikatele, malé či středně velké podniky, obce, ale také jednotlivé domácnosti. Jsme schopni pomoci se zajištěním dotací od využívání srážkové vody, zadržování vody v krajině, přes různé zelené prvky, úspory energií, obnovitelné zdroje, znečištění až po zpracovny odpadů.

A-Z

Nezávazná konzultace, dotační audit

V momentě kdy se nám ozvete se domluvíme na termínu, dáme si dobré kafe a probereme vše co Vás zajímá. Budeme od Vás chtít vědět, nad jakým projektem konkrétně přemýšlíte. Následně si vezmeme několik dní, abychom vše zpracovali a navrhli Vám komplexní řešení. Celý tento proces je zdarma, nic neplatíte a až následně se rozhodnete, zda od nás budete chtít vše zařídit, vyběhat a mít tak dotace bez starostí!

 

Žádost o dotaci, administrace projektu

Pokud se rozhodnete pro naše služby, pustíme se obratem do práce. Dokud nebudete mít dotaci připsanou na účtě, nic nám neplatíte! Máme rádi win-win řešení. Kompletně zpracujeme žádost na vybranou dotaci, společně o ni zažádáme a provedeme Vás vším, co bude následně potřeba. Stále jsme Vám k dispozici a úzce spolu komunikujeme.

Organizace výběrového řízení

Následně dle dotačních podmínek připravíme výběrové řízení na vhodného dodavatele a celý administrativní proces zpracujeme. O všem jste informováni a máte vždy konečné slovo. Děláme to pro Vás!

Žádost o proplacení výdajů

Nyní, opět dle podmínek dotačního programu zpracujeme žádost o proplacení způsobilých výdajů na Váš účet, včetně kompletace potřebných příloh. Až zde, po připsání dotace na Váš účet, přichází chvíle i na naši odměnu. Ta je stanovena procentuálně z obdržené dotace. Spokojenost je tak na obou stranách! Win-Win!

Dohled a kontrola nad dodržováním dotačních podmínek

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.