Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Využitelnost a kvalita půdy

Zemědělská půda, biopásy, meziplodiny | Dotační poradenství

Sucho, eroze, pesticidy, monokultury či úbytek živočišných i rostlinných druhů. V krátkosti výpis zásadních problémů, proč česká půda již roky strádá. Období vydatných srážek střídají období zemědělského až hydrologického sucha. Pokud připočteme stále mírnější zimní období a minimální sněhovou pokrývku, to vše výrazně ovlivňuje kvalitu půdy. Půda je základní výrobním nástrojem a pryč jsou doby, kdy jsme na to lehce zapomínali. I z tohoto důvodu vznikají nové formy pojištění, financování či dotačních programů. Dotace lze čerpat například na pěstování meziplodin, šetrné hnojení či také na precizní zemědělskou techniku.

Dotace na tyto typy projektů je možné čerpat zejména z evropských fondů. Nicméně na některé aktivity lze také získat finance z národních a krajských fondů. Tyto podpory budou v různých obměnách pokračovat i v programovém období 2021 – 2027. Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Doporučit momentálně můžeme dotace na pěstování meziplodin, dotace na zemědělskou techniku šetrnou k půdě či dotace na kapkovou závlahu. Opomenou nelze ani dotace na koupi zemědělské půdy či dotace na biopásy.

Podporované dotační oblasti

zemědělství 4.0, agrovoltaika, meziplodiny, biopásy, hnojení

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.