Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Dotace na výtahy 2020 a 2021

Nestihli jste v roce 2019 zažádat o dotaci na výtahy? Neházejte flintu do žita, dotační titul by se měl opakovat. MMR výzvou vypsanou v roce 2019 podpořilo výtahy za více než 462 mil. Kč. Na druhou stranu, SVJ a družstva s projekty za podobnou částku dotaci na výtahy neobdržela. Velkou roli zde hraje příprava. Sehnat veškerá povolení nějaký čas zabere a termín podání žádosti je limitován.

Z vlastní zkušenosti víme, jaké to je “tahat” děti do vyšších pater a pozorujeme některé seniory, jak je pro ně těžké vydat se třeba jen na procházku či na nákup. Pokud jste tedy někdy přemýšleli nad výtahem , neváhejte. Dotační titul by měl být brzy vyhlášen a jsou zde indície, že se jedná o poslední takový program.

Pokud budete chtít, rádi Vám se vším zdarma pomůžeme, celou přípravou Vás provedeme a až pokud se vše vydaří, vyfakturujeme si nižší procento z obdržené částky. Buďte u této dotace v klidu a bez starostí. Jde o jednu ze složitějších národních dotací a je potřeba vyběhat a zajistit nemálo podkladů.

Využijte tlačítko níže a nezávazně nám napište či zavolejte na 776 526 843. Vše spolu podrobně projdeme a případně se ihned pustíme do práce!

Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.