Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Využitelnost vody, budování infrastruktury

Voda je v dnešní době pravděpodobně nejcennějším přírodním zdrojem na světe. Zároveň, přesto že je při okurkové sezoně vděčným tématem médií, ne každý si její omezené množství uvědomuje. Pravidelně vídáme plýtvání tímto přírodním zdrojem a sami jsme příčinou jejího nedostatku v podzemních vodách a zhoršující se půdy.

Abychom předcházeli nejčernějším scénářům a budoucím konfliktům o nedostatek vody a potravin, musíme každé kapky efektivně využít. Základním předpokladem jsou systémová řešení na zachytávání dešťové vody a budování infrastruktury čističek odpadních vod. Takto získaná voda lze potom využít na splachování toalet či zalévání zahrady. Bonusem pro nás pro všechny mohou být dotační programy, které nám v určitých případech mohou pomoci s úhradou až 100% způsobilých výdajů.

Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Aktuálně můžeme doporučit dotace na obecní vodovody, dotace na čističky odpadních vod či dotace na využívání dešťové vody ve spojitosti s retenčními nádržemi. Úsporná opatření a zpětné využití vody jsou podporovány evropskými, státními i krajskými fondy. Tyto podpory budou v různých obměnách pokračovat i v programovém období 2021-2027.

Podporované dotační oblasti

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.