Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Veřejná a soukromá zeleň - zelená střecha

Sucho je rok od roku horší a na odchod se prozatím nechystá. Nejen na venkově, ale i v menších či větších městech se mu přesto můžeme celkem efektivně bránit. Měli bychom se vracet k tomu, co již dříve fungovalo a prospívalo naši krajině – tedy příroda samotná. Zelené střechy, zelené fasády, komunitní zahrady, městské parky, sídelní zeleň, vertikální stěny a další formy navrácení vláhy, rostlin a zeleně zpět mezi nás, pomáhají očistit ovzduší či snižovat teplotu z neobnovitelných zdrojů.

Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Vidět komunitní zahrady, obnovené městské parky, zelené střechy a rozkvetlé zahrady je to, co nás baví! Opět lze čerpat prostředky z různých zdrojů a je velice pravděpodobné, že v určitých obměnách budou dotační tituly vyhlašovány i v období 2021-2027. Naším současným doporučením jsou již zmíněné dotace na zelené střechy a fasády či dotace na revitalizaci sídelní zeleně, městské a obecní parky.

Podporované dotační oblasti

zelené střechy a fasády, městské zahrady, komunitní zahrady

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.