Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Průmyslové a komunální služby

Stejně jako osobní elektrifikovaná a vodíková vozidla, své místo na slunci postupně získává i elektrifikovaná a vodíková nákladní a komunální technika. Postupně jsou na trh uváděny vozidla se stále delším dojezdem a v plné šíři nahraditelná stávající naftový či benzínový vozový park. S komunální technikou poháněnou čistě elektrickým pohonem se již můžeme potkávat u stále více obcí a firem České republiky. Nákladní dopravu tento rozmach teprve čeká. Své do toho jistě vnesou aktuálně vyhlašované dotační tituly se stále narůstající alokací.

Do budoucna a v programovém období 2021 – 2027 očekáváme zvyšující finanční podporu z evropských, státních i krajských fondů a následování trendu západních zemí. Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Naším doporučujícím tipem jsou stávající a chystané dotační tituly na podporu komunální techniky do obcí a menších či středně velkých podniků. Součástí může být i vybudování vhodné infrastruktury!

Podporované dotační oblasti

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.