Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Potravinová soběstačnost

Potraviny jsou stále dražší a za současně probíhající změny klimatu lze očekávat pokračování tohoto trendu. Doprava ovoce či zeleniny ze zahraničí k nám do České republiky je prostředí škodlivá a silně se podepisuje na stavu krajiny. Udržitelné pěstování vlastní zeleniny českými farmáři, ale také přímo v domácnostech je cestou, kterou můžeme následovat. Od vlastního pěstování bylinek až po velké biofarmy či vertikální farmaření.

Dotace v zemědělství a potravinářství jsou jedny z nejrozšířenějších. Zájemce může čerpat dotace na podporu včelařství, živočišné výroby, rostlinné výroby, rybářství, vybudování technického zázemí, dotace na nové zemědělské stroje a vybavení, dotace na realizaci úsporných opatření či na zadržení vody v krajině.

Zemědělství a potravinářství jsou z nejvýznamnějších “ovlivnitelů” stavu životního prostředí a také v programovém období 2021 – 2027 bude těmto projektům věnována zvýšená pozornost. Naším tipem jsou nyní například dotace pro domácnosti a začínající podnikatele s kladným vztahem k živočišným a rostlinným produktům, dotace pro mladé zemědělce, dotace na zpětné využití odpadu, výstavbu energeticky úsporných budov či chytrých technologií s opatrným přístupem k půdě.

Podporované dotační oblasti

vertikální farmaření, hydroponie, skleníky, včely, rybaření, bioprodukty

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.