Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Dotace na obnovitelné zdroje energie

Zásadní roli v boji s klimatickými změnami a znečištěním přírody hraje náš všeobecný přístup k energetice. Evropská unie si stanovila podíl spotřebované energie z obnovitelných zdrojů na úrovni minimálně 32% do roku 2030. Některé státy silně budují infrastrukturu a větrné, vodní či fotovoltaické elektrárny u nich již tvoří podstatný podíl spotřebované energie. Lze očekávat, že Česká republika bude muset brzy na tyto státy navázat a rozšířit podporu obnovitelných zdrojů energie. V těchto dnech se některé dotační tituly připravují a jiné jsou již spuštěny. Dotace na tepelné čerpadlo, fotovoltaiku, biomasu, bioplyn či vodní a větrné elektrárny jsou zaměřeny jak na obce, podniky, tak na jednotlivé domácnosti.

Finanční prostředky jsou v evropských fondech k dispozici a lze očekávat silnou podporu této oblasti i v programovém období 2021 – 2027. Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Právě dotace na výstavbu a modernizaci malých vodních elektráren, střešní instalaci fotovoltaiky, výstavbu zdrojů tepla z biomasy, dotace na tepelná čerpadla či na vyvedení tepla z bioplynových stanic jsou naším typem dnešních dní.

Podporované dotační oblasti

bioplyn, fotovoltaika, větrné a vodní elektrárny, stlačený plyn, biometan

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.