Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Kompletní vyřízení dotací na dětská hřiště

Hledáte vyžití pro ratolesti u vás v obci? Porozhlédnout se můžete po dotacích vypisovaných Státním fondem životního prostředí, Ministerstvem pro místní rozvoj, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy či Národní sportovní agenturou. Primárně jsou výzvy zaměřeny na vznik, rozšiřování a zkvalitňování sportovních, edukačních a volnočasových zařízení v České republice.

Dotace jsou samozřejmě různě segmentovány a ne každá obec či každý sportovní klub může dosáhnout na všechno. Obecně lze ale říci, že ať už jedna výzva cílí na obce do 10tis. obyvatel a druhá nad 10tis. obyvatel, případně je zde jiná segmentace, určitou formu podpory může obdržet každá obec.

Z dotace Ministerstva pro místní rozvoj  lze žádat o podporu nekomerčních dětských hřišť nebo sportovišť. Oproti tomu dotace z Ministerstva životního prostředí je směřována na vybudování a rekonstrukci přírodních hřišť a zahrad v mateřských, základních a středních školách. Pokud i přes tuto nabídku nevyhovuje ani jedna z těchto dotací, je potřeba sledovat další, zejména národní dotace či sponzorované aktivity soukromých či státních společností.

Výše dotace se nejčastěji pohybuje od 70 – 100% celkově způsobilých nákladů!

Jedno ale mají tyto dotační tituly společné! Hřiště vybudované za podpory těchto dotací musí sloužit široké veřejnosti a být veřejné přístupné. Žádné z těchto hřišť by nemělo mít zpoplatněný vstup.

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.