Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Dotace na modernizace rozhlasu

Do 17.12.2020 je pravděpodobně poslední šance zažádat o modernizaci či rozšíření obecního rozhlasu. Jste na tuto výzvu připraveni? Žádat mohou obce, města, kraje či městské části hl. města Praha

Dotační titul na modernizaci rozhlasu pochází z evropských fondů a podporovaná aktivita přímo zní “Budování a rozšíření varovných, hlásných, předpovědních a výstražných systémů na lokální úrovni, digitální plány”. Podporovány jsou tak aktivity typu:

  • budování a modernizace systému předpovědní povodňové služby, včetně budování a modernizace měřících stanic,
  • budování a rozšíření varovných a výstražných systémů v rámci hlásné povodňové služby na regionální a místní úrovni, tvorba digitálních povodňových plánů včetně naplňování sdílených databází Povodňového informačního systému.

S největší pravděpodobností poslední dotační titul tohoto typu. Zpozornět by tak měl každý potencionální žadatel. Výzva je vyhlášená 15.10.2020, termín podání nejpozději 17.12.2020. Očekávat lze 70% podporu z celkově uznatelných nákladů. Náklady na modernizaci rozhlasu se liší dle velikosti obce a rozsahu práce. Například u obcí kolem 1tis. obyvatel se mohou náklady pohybovat orientačně kolem 1 – 1.5mil Kč. Jde o poměrně složitou žádost, proto neváhejte a pusťte se co nejdříve do příprav.

V zásadě jde o budování a rozšíření varovných a výstražných systémů a na digitální povodňové plány v rámci Operačního programu Životní prostředí. Žádat můžete také o výměnu analogových systémů za plně digitální, včetně nových baterií a nové záruky.

Pokud chcete mít jistotu, že vše podáte správně a včas, napište nám, rádi žádost vyřídíme. Specializujeme se na projekty týkající se životního prostředí, a zároveň patříme mezi nejlevnější v oboru. Pokud se nám ozvete do 15.10., jsme schopni na naše služby poskytnou výraznou slevu , včetně toho, že nebudeme chtít žádný poplatek před finálním obdržením dotace.

Nezávazná poptávka

 

V případě zájmu lze dotaci prokombinovat žádostí o vybudování dětského hřiště, rekonstrukci rybníků, zateplení veřejných budov či modernizaci osvětlení.

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.