Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Poslední šance na kůrovce! Dotace končí již za pár dní!

Jste vlastníkem nebo nájemcem nestátních lesů? Neváhejte a zažádejte si ještě dnes o statní dotaci kompenzující náklady s kůrovcem! Od 1/2 srpna 2021 je možné čerpat finančních příspěvek pro zmírnění kůrovcové kalamity za rok 2020! Ale pozor! Čas rychle letí a dotační výzva je otevřena vždy jen 2-3 měsíce v roce!

Popis výzvy

Jde o finanční příspěvek na základě rozhodnutí Ministerstva zemědělství České republiky. Každý vlastník či nájemce nestátního lesa má právo na kompenzaci za nahodilou těžbu jehličnatého dříví, kterou musel po napadení stromů kůrovcem provést. Výše podpory je stanovena mezi 380-385 Kč/m3 z nahodilé těžby.

Oprávnění žadatelé

Vlastník lesa nebo osoba, na kterou se podle § 58 lesního zákona vztahují práva a povinnosti vlastníka lesa (nájemce, pachtýř, vypůjčitel lesa).

Termín uzavření dotační výzvy

-brzy doplníme-

Podmínky, náležitosti

Nejdůležitějším pro Vás bude zajistit si doložení nahodilé těžby dřeva. Jde například o doklady na těžbu dřeva, doklady na soustřeďování dříví či doklady o prodeji dříví. Neváhejte a ještě dnes nám napište! Společně projdeme doklady, které máte k dispozici a uvidíme co se dá dělat. Jen pozor, termín uzavírání žádostí je vždy 2-3 měsíce od spuštění a podání žádosti nějaký čas zabere. Pokud byste rádi dotační příspěvek čerpali, ještě dnes se nám ozvěte.

Aktualizováno 27.července 2021
Chcete požádat o dotaci na kůrovce za těžbu dřeva v roce 2020? Vyplňte formulář níže a my se Vám obratem ozveme. Dotace právě startují, ale je dobré mít vše připraveno a nepromeškat tak termín. Pokud nemáte všechny podklady pohromadě, nevadí, napište nám a zkusíme najít jinou, přípustnou cestu.

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.