Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Dotace na těžbu kůrovcového dřeva provedenou v roce 2020

Jste vlastníkem nestátních lesů a potýkáte se s kůrovcem? Proběhla u Vás těžba dřeva v roce 2020? Za roky 2017 až 2019 byly vyhlášeny významné podpory pro všechny, kteří postupovali dle lesního zákona a kůrovcové dřevo vytěžili. Začátkem srpna 2021 startují také dotace za těžbu provedenou v roce 2020.

Za těžbu v roce 2020 se příspěvek na kůrovce pohybuje kolem 380-385Kč/m3, což je řádově výše, než kolik byl výsledný příspěvek za těžbu kůrovcového dřeva v roce 2019. Zpracovávali jsme žádosti pro klienty, kteří si žádali o dotace ve výši několika desítek tisíc i několika milionů korun. Vše se 100% úspěšností. Pokud měli klienti např. fakturu za prodej či za těžbu daného dřeva a na této faktuře zmíněno, že šlo o jehličnaté dřevo v nějakém určitém objemu, měli napůl vyhráno. Pokud žádný doklad prokazující těžbu jehličnatého dřeva o určitém objemu neměli, muselo se použít přepočítávání lehce odlišnými koeficienty. Dejte si tedy pozor na tyto náležitosti a pohlídejte si vše právě nyní, v roce 2020.

Chtěli byste o dotaci za rok 2020 zažádat? Napište nám, rádi pro Vás vše zpracujeme. Specializujeme se na dotace týkající se životního prostředí, tedy i kůrovce. Zároveň patříme mezi nejlevnější v oboru a nechceme žádné poplatky předem. Odměnou je nám až provize z následně obdržené dotace. Napište nám, zveřejnění dotace Vám pohlídáme, podmínky budeme mít podrobně prostudované a veškeré formality za Vás vyřídíme. Budete mít jistotu, že vše odevzdáte včas a v pořádku!

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.