Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Covid – nájemné

Jste nájemcem nestátních prostor a ještě jste stále nezažádali o podporu z programu “Covid – nájemné”? Hlídejte si termín! Zveřejněná výzva má nemálo podmínek a termín podání končí již 30. září!

Nechcete se probírat všemi podmínkami, formalitami a podrobnostmi vyhlášené výzvy? Ozvěte se nám! Zákazníkům, kteří nás co nejdříve kontaktují, jsme schopni ve většině případů ještě pomoci. Vyřízení nějakou chvilku zabere, ale za cca 2-3 dny jde vše stíhat (od vyplnění žádosti, vyřízení eIdentity, dodatku ke smlouvě, podepsání čestných prohlášení atd.). Nejdůležitější bude, abyste se domluvili s pronajímatelem na 30% snížení nájemného za období březen – červen. Pokud tohle se Vám podaří, vše ostatní jde stále zvládnout.

V případě, že byste měli zájem o pomoc. Napište nám na polanv@zelenakrava.cz, využijte formulář níže, případně zavolejte na 776 526 843. V případě emailu či formuláře nám na sebe zanechte tel. číslo. Obratem se vám ozveme a probereme podrobnosti. Za vyřízení žádosti nechceme žádné poplatky předem, pouze až po obdržení dotace si účtujeme smluvenou procentuální provizi.

Aktualizováno 27.září 2021
Na podání žádosti o příspěvek zbývá pár posledních dní. Pokud byste chtěli ještě pomoci, máme už kapacitu pouze na 3-4 poslední klienty. Ozvat se nám můžete v sobotu i v neděli. Pokud telefon nezvedneme, ozveme se co nejdříve to bude možné. Děkujeme.

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.