Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Covid – nájemné – 3. kvartál

Máte z rozhodnutí vlády omezený či pozastavený provoz? Aktuálně si můžete nárokovat 50% z nájmu za 3.kvartál 2020, tedy za měsíce červenec, srpen a září! A pozor, žádost není podmíněna slevou od pronajímatele, žádat tak může opravdu téměř každý.

Mezi zásadní podmínky patří samozřejmě založení elektronické identity, doložení alespoň dvou po sobě jdoucích uhrazených nájmů od července 2019, úhrada alespoň 50% nájemného za červenec – září 2020, řádně vyplněná žádost, bezdlužnost, nepřekročení dočasného rámce či doložení několika čestných prohlášení.

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.