Buďte v obraze a nechte nás, ať za Vás hlídáme veškeré dotační tituly na míru, vč. těch méně známých! Chci vědět víc

Agrolesnictví, odlesňování

V momentě kdy přijde řeč na agrolesnictví, bavíme se o kombinaci zemědělské výroby a pěstování dřevin na zemědělské půdě. Trvale udržitelné hospodaření není bez stromů možné.

V momentě kdy půjdeme hlouběji, dojdeme k tomu, že právě agrolesnictví a funkce lesů, stromů a dalších dřevin či zeleně obecně, mohou být řešením na znečištění krajiny, stále sílící sucho a přicházející klimatické změny.

Jde o cestu, kterou se vydalo mnoho evropských států a Česká republika je postupně následuje. Pravě dotace na obnovu lesů a dotace na výsadbu lesů mohou být tím správným řešením pro zmírnění dopadů klimatických změn na přírodu a životní prostředí kolem nás.

Různých forem podpor a dotací pro vlastníky lesů přibývá. Jde o zdroje, které by měly být bezpodmínečně vyčerpány. Zároveň věříme, že tyto podpory budou pokračovat i v programovém období 2021 2027. Aktuálně lze čerpat dotace na obnovu lesů a dotace na výsadbu lesů z evropských, ale také z národních a krajských fondů. Rádi se zajištěním dotací na podobné typy projektů pomůžeme! Naším aktuálním tipem jsou dotace na pomoc při kůrovcové kalamitě, dotace na obnovu a výsadbu lesů, ale také dotace na obnovu lesních a polních cest.

Podporované dotační oblasti

Administrace dotačního projektu

Přemýšlíte o projektu, který by mohl přispět k řešení klimatických změn, agrolesnictví, nedostatku vody v přírodě, ztrátě biodiverzity, znečištění ovzduší či vzniku a zpracování odpadu? Chtěli byste na tento projekt čerpat dostupné prostředky z evropských, národních či krajských fondů?

Pojďte do toho s námi! Nechceme žádné poplatky předem, nic nám až do obdržení dotace neplatíte a dostáváte od nás komplexní řešení na klíč! Vždy prověřujeme veškeré evropské, národní i krajské zdroje, vybíráme pro Vás nejvhodnější dotační program, vypracováváme podrobné žádosti a vše za klienta vyběháme. Mějte dotace bez starostí a pojďte do toho s námi!

Nezávazná poptávka

    Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci

    Zajímáte se o dotace pro firmu, rozvoj Vašeho podnikáním, obec, domácnost či pro samotné fyzické osoby? Využijte formulář níže a napište nám. Obratem se ozveme zpět, reagujeme i o víkendech, čas hraje u dotací důležitou roli.
    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.